eva ajbrin - koncert Pyrkon - Scena Wody - 15:00-16:00 21/06/26r.

Koncert trwał godzinę... a na pamiątkę mamy 15 minut nagrane ziemniakiem, który spłonął w żarze gorącego dnia już w trakcie piosenki "Szukam" :D Robił co mógł. My i WY też! :) Jeśli masz jakieś nagranie z tego koncertu - podziel się! Straszną radochę nam sprawił i każda pamiątka tej przygody jest dla nas cenna! Jestem na IG, TikToku i FB :) Jeszcze raz dziękuję, że wytrwaliście w tym gorącu! I dziękuję pięknie ekipie nagłaśniającej - super robota! Może za rok znów zagramy? Może uda się to nagrać lepiej? Jakby co - to my bardzo chętnie wpadniemy! :) 00:00 - 1:01 gadanko 1:02 - 5:30 snowflake 5:31 - 9:38 i dance with my daemons 9:39 - 13:18 and i dance with light 13:19 - 14:43 szukam