Új buszok a megyében
Új buszokkal szállítja az utasokat Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében a Volánbusz. 53 új járművet állítottak forgalomba az elmúlt hetekben. A fehérgyarmati, a kisvárdai, a mátészalkai, valamint a nyírbátori és az újfehértói térségben is vadonatúj, korszerű buszokat közlekedtet az állami vállalat. A Volánbusz járműállományának 14 százalékát cserélte most le és a buszok átlagéletkora 14-ről 12 évre csökkent.

▶︎
Új buszok – májustól 75 szóló és 75 csuklós buszt állít forgalomba a BKK

▶︎
Új csuklósok a Volánbusznál

▶︎
Új elektromos buszok a lakosság kényelme és a környezetvédelem érdekében

▶︎
Buszvezetők: Havonta legalább 1 busz kigyullad Budapesten

▶︎
Debrecen: 30 db busz kedden, esős és napos időben

▶︎
Így verte át Orbán az egész országot

▶︎
MAGYAR PÉTER: Jön a TISZTÍTÓTŰZ és az új ALKOTMÁNY, megy a COSA NOSTRA 😏 Miket beszél?!

▶︎
Ársokk - Tóth Máté - Bármikor elszállhat az üzemanyagár - HírTV

▶︎
Pozitív vélemények az új buszokról

▶︎
Oligarchatúra, Tiborczék milliárdos lakása, zárt körű tonhalas buli: Ilyen a NER-luxus belülről

▶︎
Mi Történik Altatáskor – Az Altatás Menete

▶︎
Kirándulás Debrecenben és Hajdúszoboszlón

▶︎
2026.04.26. 33 év után ismét Debrecenbe látogatott a már magánkézben lévő BB CC-075-ös (Ikarus 280)!

▶︎
🚌 - Long travel buses in Budapest / Vidéki buszok Budapesten (Volánbusz, Flixbus,...)

▶︎
Buszok Kisvárdán; pár busz Sárospatakon, Sátoraljaújhelyen

▶︎
Két busz is kigyulladt Budapesten

▶︎
Hét busz Kisvárdán

▶︎
Most tényleg bajban van Orbán – Ezt már nem úszhatja meg

▶︎
HANGFELVÉTEL, ami miatt LE KELL MONDANIA a legfőbb ügyésznek 😡🤯

▶︎
