Odcinek #40 - Czy kupilibyśmy te gry jeszcze raz?

Na czterdziesty odcinek, obok nowego muzycznego intro, przygotowaliśmy premierowy i pilotażowy odcinek nowego segmentu pt. Płonąca Kolekcja. Spojrzymy w ten sposób na gry z naszych kolekcji pod innym kątem, a mianowicie czy kupilibyśmy je jeszcze raz, gdybyśmy ich nie mieli. Czasami bowiem taka perspektywa i specyfika cen i dostępności pewnych tytułów powoduje, że przyznamy sami przed sobą, że nie wszystko byłoby nam ponownie potrzebne :) Czy taki format Wam się spodobał? Dajcie znać ! //Bartek "Dwie Szóstki" Partnerem kanału Dwie Szóstki jest portal ⁠⁠https://planszeo.pl⁠ 0:00 Intro 1:10 Powitanie 4:40 #1 Bartka 11:45 #1 Sebastiana 22:39 #2 Bartka 28:50 #2 Sebastiana 41:00 #3 Bartka 51:18 #3 Sebastiana 1:00:56 #1 od Sebastiana dla Bartka 1:06:25 #1 od Bartka dla Sebastiana 1:13:15 #2 od Sebastiana dla Bartka 1:24:00 #2 od Bartka dla Sebastiana