Powrót do domu ojca - 23.09.2022 - Andrzej Sowa "Kogut"

https://mezczyzniwewroclawiu.pl/ Termin: 23.09.2022 w piątek o godz. 18.00 Miejsce spotkania: „POD CZWÓRKĄ” ul. Katedralna 4 /blisko Katedry/ Temat: „Powrót do domu Ojca.” Konferencję wygłosił: Andrzej Sowa – Kogut – nawrócony długoletni narkoman, wyrwany z piekła dzięki Bogu.