2023 01 29 Eredeti Fény Zen Templom Téli elvonulás

Kedves Nézőink! A kommentelés új felületünkön keresztül lehetséges, eseményeinket is itt találjátok meg. https://templom-ter.hu/ Köszönjük, hogy nézitek videóinkat! Találkozzunk a Templom térben! ********************************** A lélek a test fogságában van, ez nem tűnik fel csak, amikor beteg vagy vagy halni készülsz. Amíg nem ismerjük fel a tényleges helyzetünket, addig fogságban vagynunk. Amíg nem működünk helyesen, addig nem tudunk segíteni másoknak és önmagunknak egyaránt. Mi kell ahhoz, hogy meglássuk a dolgunkat ezen a földön? Ha nem lennénk ennyire múlandóak, értékes lenne az életünk? Ha nem lennénk ennyire feltételhez kötöttek, akkor értékesek lennének a kapcsolataink? Ha tökéleteset tudnál alkotni, akkor kezdenél valami újba? Kellene felállni a padlóról? Kellene újra feltalálni az életet, ha az már tökéletes? Olyan szülői példákat láttam, hogy "hogyan ne csináljam", miért ilyen szülőket választottam? Hirtelen meggondolom magam a felelősségvállalás előtt és ezzel sok fájdalmat okozok magamnak és másoknak, mit tudnék tenni ezzel? Hogyan tudnék a templomban tapasztalt rendből és csendből vinni magammal és a környezetemmel megosztani? A zent és a jógát hogyan tudom együtt helyesen gyakorolni?