Ne pokušavajte ovo kod kuće! | Vožnja jednom rukom do posla

Ranije ovog jutra sam na poligonu odradio komplet vežbi korišćenjem samo jedne ruke, pa mi je nekako logičan nastavak bio da od poligona (u Košutnjaku) do posla (na Novom Beogradu) vozim - jednom rukom :-) 00:00 Početak klipa 00:56 Sad stvarno početak vožnje jednom rukom 02:30 Kako desnom rukom uključiti duga svetla i migavce 02:54 Spuštanje niz ulicu kneza Višeslava 04:37 Požeška i Paštrovićeva 06:43 Most na Adi 09:20 Tri nivoa garaže i parkiranje 10:30 Mali bonus za kraj ------ Podržite rast kanala: Patreon:   / vladimirtomic   PayPal: https://paypal.me/vtomic85