Najedl jsem se za pár korun v centru Prahy! Lidová jídelna s českými jídly - Havelská koruna

Dá se v najíst kousek od Staromáku za pár korun? A dá se to jíst? Zašel jsem do lidové jídelny, kde vaří česká jídla a jako první mě překvapila fronta na tác! Podívejte se na moje video z Havelské koruny a dejte odběr! Máte tip na podobný podnik? Šup s ním do komentářů! Spolupráce: [email protected]