Jestem alkoholikiem. Nie jest tak źle. | stand-up

Fragment Całego Nagrania (całe nagranie), które chciałbym przyshotować dla klarowniejszego przekazu. Proszę się nie denerwować, można pomóc puścić dalej jeśli macie geścik. zapraszam na sosziale tak zwane i życzę wszystkiego superowego.