Salto to dopiero początek! #Akrobatyka w SWL Lublin

Chcecie trenować w super towarzystwie? Od 1 października wraz z odpaleniem Białystok 2.0 ruszyły zajęcia z Akrobatyki w Białymstoku 😍 W Lublinie trenujemy już czwarty tydzień! Zresztą, obejrzyjcie sami relację z zeszłotygodniowych zajęć. Zapisy nadal trwają - różne poziomy, różne grupy wiekowe! Pamiętajcie, pierwsze zajęcia są u nas darmowe 😉 Więcej zobaczysz na: 👍Facebook ▶   / strefawysokichlotowpl   📷Instagram ▶ StrefaWysokichLotowPL 👻Snap ▶   / uskrzydlamy   🌍www ▶ https://strefawysokichlotow.pl/ (tu kupisz najtańsze bilety)