7. Zimowy Rajd Dolnośląski 1991

7. Rajd Zimowy rozgrywany był w dniach 22-24 lutego maja 1991 roku. Była to pierwsza runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w roku 1991. Rajd składał się z piętnastu odcinków specjalnych. Rajd wygrał Paweł Przybylski z Krzysztofem Gęborysem (Audi Coupe Quattro). Drugie miejsce zajął Marek Gieruszczak i Maciejem Maciejewskim (Toyota Corolla 1600 GT) a podium uzupełniła załoga Romuald Chałas z Januszem Siniarskim (Mazda 323 4WD) Nagranie pochodzi z domowego archiwum zawodnika Auto Moto Klubu Wrocławskiego, pana Mariusza Sobczaka - długoletniego kierowcy i pilota rajdowego. Digitalizacja materiałów przebiegła przy wsparciu sprzętu Auto Moto Klubu Wrocławskiego. https://amkwroclawski.pl/ Polub naszą stronę na Facebooku gdzie dodatkowo publikujemy archiwalne materiały foto!   / polskiearchiwumsportowmotorowych   Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału aby być na bieżąco z nowymi filmami. Co tydzień nowa premiera! :) 00:00 - 7:44 - OS: Wojciechowice - Laskówka I 7:44 - 11:37 - OS: Wojciechowice - Laskówka II 11:37 - 15:01 - OS: Stara Łomnica - Krosnowice II 15:01 - 16:59 - Serwis Kłodzko 16:59 - 21:57 - OS: Wojciechowice - Laskówka III