WKOPUJEMY SIĘ DO SZYBU - GW LUDENDORFF - MRU

Kiedy w sierpniu 2024 roku pojawiły się informacje, że odnaleziono koszary w GW Ludendorff pojawiły się domniemania i opowieści jakie to skarby są pod ziemią. Najpierw wycieczki rozdeptywały pozostałości, a wcześniej szabrownicy wynosili to co tylko się dało i co pozostało. Później zaczęły się badania i sprzątanie. Wciąż prace nie zostały ukończone, ale sporo ciekawych rzeczy trafiło do muzeum. I sę już wystawione do wglądu w kilku gablotach. Są też rzeczy, które są w trakcie renowacji i zabezpieczeniu. Dzisiaj powspominamy. Materiał jeszcze z ubiegłego roku, ale wart zobaczenia. Poszukiwania nie zostały zakończone. #bunkry #poszukiwania #ciekawostki #militaria Kawa po dobrej robocie zawsze mile widziana: https://buycoffee.to/tuniewchodz Zostań PATRONEM kanału - to wspomaga - wszelkie wyjazdy i kolejne filmy: https://patronite.pl/TuNieWchodz Zapraszam również na inne media społecznościowe:    / tomix34     / tuniewchodz     / urbex48