Nawałnica 11/12.08.2017 - Gmina Sulęczyno (KASZUBY)

Burze i nawałnice (największe od 100 lat), które przeszły nad Polską w nocy z 11 na 12 sierpnia 2017 roku dokonały kolosalnych zniszczeń i strat (kilka miliardów złotych). Zginęło też co najmniej 5 osób i było wielu rannych. Ofiarna pomoc służb państwowych i przede wszystkim ochotniczych jednostek Straży Pożarnej oraz wolontariuszy pozwoliły choć częściowo ograniczyć szkody i zminimalizować cierpienie wielu poszkodowanych w tej wielkiej tragedii. Oto garść zdjęć i kilka ujęć filmowych skutków sierpniowej nawałnicy na terenie Gminy Sulęczyno. Osoby chcące udzielić wsparcia poszkodowanym prosimy o kontakt z Gminą Sulęczyno: www.Suleczyno.pl Centrala Urzędu Gminy Sulęczyno: tel.: +48 58 685 63 60 ----------------------------------- Zdjęcia: Michał Kapusta, Lidia Misztal, Katarzyna Stenka. Montaż: Michał Kapusta, www.Internetowy.Marketing