09. Vörösbort ittam az este

- Előadó: Mc Hawer & Tekknő Album: Bye-bye lány Szám címe: Vörösbort ittam az este Dalszöveg: Vörösbort ittam az este angyalom, ragyogó galambom Most is részeg vagyok tõle angyalom, ragyogó, szeretem a bort A lábamon alig-alig állok, mégis szeretnek a lányok Angyalom, ragyogó galambom Jön az este, no meg a Kovács Pista, kezei között még az aznapi talicska Jól van, jól - dörmögte némán, nem is tanakodtunk sokat a témán Nekivágtunk, sarkon túl a kocsma, megnéztem, fejemen jól áll a kucsma Észre sem vettem, már a pultnál állok, hû, az anyját, már megint piálok! Nem messze van ide az acsádi csárda, ide jár a Marton papa hóba', sárba' Nem hébe-hóba, hanem bizony gyakran, mert Ági néni perlekedése kibírhatatlan A bornak íze, az ivó illata, jó itt a légkör, NEM MEGYÜNK HAZA! Leveszem a kucsmám, a pulthoz állok, hû az anyját, már megint piálok! A lábamon alig-alig-alig, mégis elhányok a falig Angyalom, galambom, szeretem a bort