Chlastám naftu, žeriem blato! - SnowRunner CZ/SK

Čas chlastať naftu a žrať blato! SnowRunner, excelentný nástupca MudRunner. Ak sa ti to páčilo, daj odber a like ;) Ďakujem! ► DONATE: https://streamlabs.com/gaceksk ◄ ► TWITCH:   / gaceksvk   ◄ ► DISCORD:   / discord   ◄ ►   / gaceksk   ◄ YellowDizzy - grafický dizajn Email: [email protected] #SnowRunner #SnowRunnerCZ #SnowRunnerSK