Gradska glazba Zadar, Bepo i David - Mi imamos mnogos problemos

Snimljeno na koncertu 'Sjećanje na Tomislava Ivčića' HNK Zadar, 19. 3. 2013. Mi imamos mnogos problemos (T. Ivčić / orkestracija: T. Košta) Izvode: Gradska glazba Zadar, Bepo Matešić, David Ricov, Toto i Totinjo Dirigent: Tomislav Košta