CZY POKONAM MISTRZA FIDE?! Droga do 2400 # 218

Będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz mi wirtualną kawę :) https://ko-fi.com/szachybezemocji Po ostatniej przegranej z Mistrzem Międzynarodowym czułem niedosyt. Zagrałem tamtą partię zbyt agresywnie, przez co wypuściłem szansę na fajną rozgrywkę. Na szczęście już 2 dni później nadarzyła mi się okazja do walki z kolejnym utytułowanym zawodnikiem. Zagrałem bardzo ciekawą, dynamiczną i pełną agresywnych manewrów partię z Mistrzem FIDE. Tym razem postanowiłem jednak nie zważać na tytuł rywala i po prostu zagrać dobre szachy, bez przesadnego forsowania wygranej. Serdecznie zapraszam do oglądania!