Ślad węglowy - co to takiego? #zeroemisyjni

W kolejnym odcinku "Onet Rano." gośćmi Beaty Tadli byli Olga Korolec - Chief Marketing Officer & Group Sustainability Director i Witold Dżugan - Dyrektor Pionu Certyfikacji i Członek Zarządu Bureau Veritas Polska. Tematem odcinka była zeroemisyjność Ringier Axel Springer Polska. Ślad węglowy jest sumą emisji gazów cieplarnianych, jaką każdego roku emituje do atmosfery człowiek lub organizacje. Niestety działania każdego z nas przyczyniają się zwiększenia emisji gazów cieplarnianych. Miarą śladu węglowego określamy tonę ekwiwalentu CO2. Średnio każdy Polak generuje około 8 ton CO2 rocznie. Poniższy materiał powstał w ramach akcji #zeroemisyjni! 🌍 Planeta nie może czekać. Dlatego od maja 2021 r. wszystkie marki z portfolio Ringier Axel Springer Polska mają zerowy ślad węglowy i mówią jednym głosem na rzecz zrównoważonej odbudowy Ziemi. 🌱 Więcej na http://bit.ly/zeroemisyjni #OnetRANO #OnetRanoWIEM SUBSKRYBUJ Onet RANO: http://bit.ly/OnetRanoSUB Krzysztof Bosak zapowiada, czy poprze kogoś w I turze    • Krzysztof Bosak zapowiada czy poprze kogoś...   Prezydent Kołobrzegu: Plaża w tym roku będzie wyglądać inaczej    • Prezydent Kołobrzegu: Plaża w tym roku będ...   Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: https://vod.pl/onet-rano Jesteśmy też TU: TT   / onetrano   FB   / onetrano   Insta:   / onetrano