Відгук Loncin 250 gy-3 sx2 після 4 років експлуатації та 19 тис пробігу ( лось 250 )

коротенький відгук після 4 років експлуатації та 19 тис пробігу. Апарат який вартує уваги та повинен бути у кожного хто любить чи хоче спробувати лайт ендуро повнорозмірний за адекватні кошти.