Čo s kreditom na mestskej (žltej) karte?

Od 1. januára 2022 bude MHD v Martine zabezpečovať nový dopravca a to Dopravný podnik mesta Martin. V autobusoch budú platiť nové dopravné/virtuálne karty. Pôvodná mestská (žltá) karta nebude od januára 2022 funkčná. Kredit na nej bude potrebné precestovať do 31. decembra 2021. Týmto spôsobom sa dá vyhnúť zbytočnej administratíve pri vrátení neprecestovaného zostatku. Ten si bude možné uplatniť osobne v klientskom centre na autobusovej stanici v Martine na Novákovej ulici.