1 snowboarder vs 100 de schiori

În fiecare an are loc concursul național al monitorilor de schi din România. Anul ăsta s-a ținut la Rânca… și m-am gândit să mă înscriu și eu. Doar că e o mică problemă: eu nu prea schiez. Eu merg cu placa. Așa că am vrut să văd cum e să intri într-o competiție de schi… când ești snowboarder. #snowboarding #snowboard #competition