BUFET AMBIENTE: OSTUDA za přepálené ceny?

#restaurace #jídlo #cestování Bufet Karlín z Ambiente. Na Google sbírá v poslední době dost negativní recenze, např. "nepříjemná obsluha a studené podprůměrné burgery" nebo "moc mastné a slané trhané hovězí". My jsme tady při naší návštěvě s kamerou vyzkoušeli pochoutkáč z gothaje s rohlíkem nebo holandský řízek s kaší a ve videu vám prozradíme, zda je podle nás aktuálně hodnocení zákazníků oprávněné či nikoli. Podívejte se!