Alpinistka (W.Wysocki) / Paweł Orkisz

2011.07.03 / Nagranie pochodzi z nocnego balladowania podczas 6.festiwalu "Ballads of Europe" - Niepołomice 2011 Akompaniują: Jarosław Miszczyk - fortepian, Piotr Bzowski - gitara, Michał Rapka - bas. Nagrał amatorską kamerą Piotr Czapkiewicz.