Dunajská Streda - Termální lázně

Vyrazili jsme na Slovensko do Dunajske Stredy do Termálních lázní a bylo to super. Nádherné vyhřívané bazeny,prostě lahoda.Jen to počasí bylo škarede,ale co se dá dělat.Jinak všem doporučuji a ted se podívejte na viodeo....