Bohemian Betyars - AKÁRKIFIA // Official Music Video

Úgy esett // Official music video // this track was released in 2025 2026.06.04. BUDAPEST PARK jegyek ➡️ https://www.budapestpark.hu/events/bo... Szereplők: Palágyi Máté, Márton Dani, Thuróczy Szabolcs, Szűcs Levente, Dankó Dániel, Fehér Gábor, Kondor Domonkos, Mihályfi Máté, Anett Zenekar: Palágyi Máté, Szűcs Levente, Dankó Dániel, Fehér Gábor, Kondor Domonkos, Mihályfi Máté Rendező: Hajmási Péter 1st AD: Herbály Blanka Operatőr:Tóth Fabó B kamera: Kiss Soma Látványtervező:Csoma Gabriella Berendező:Óvári Panka Berendező asszisztens: Boldozsár Liza Gyártásvezető: Bedő Gabriella Felvételvezető: Torma Viktória Jelmeztervező:Tóth Kamilla Öltöztető: Kis-Halas Emma Smink,haj: Hatvani Vanda Vágó: Domonkos Balázs Colorist: Tóth Fabó Fővilágosító: Felleg Noé Világosítók: Csongrádi Máté, Horváth Noel Állat koordinátor: Halász Árpád Állat trainer: Szabó György Social Media Manager: Varga Virág Borbála Rental: Kraft Rental Berendezés: Prop Club Helyszín: Permanens Palazzo Külön köszönet: Nagy Henriett, Freund Ádám, Dömötör Tamás, Hajmási Tibor, Endrédi Richárd, Lajkó-Balogh Zsuzsanna //Akárkifia dalszöveg: Én vagyok én-én vagyok elvagyok én A szélről jöttem én ide a család fenekén az úton csak úgy valami belém mar héj Nem akárki fia vagyok én! Hogy mi? Épp a világból futottam ki. Aztán eszembe jutott: Hogy volt nekem apám, és valamit mondott: Nem hallszik a muzsika, hadd szóljon hogy A barát az barát még ha szar is a család az család Még a hamis hazám is a házam az is én vagyok na most Nem az a baj, nem az a baj, az a baj mindenki elzavar Itt áll ez a szarházi korcsos srác kibe belefőtt a borsodi borsos pác, egy pofon a rántott sorstól a liszt, Így zsibbaszt jól ez a moslék (mix) Szóval vigyázz a szádra, mert nem lesz jó vége Hidd el ezt annak ki egyszer már megélte Rágondolsz, kimondod, megteszed Megszokod ez lesz a jellemed, elengeded, hogy A barát az barát még ha szar is a család az család Még a hamis hazám is a házam az is én vagyok na most Nem az a baj, nem az a baj, az baj az egész felkavar Ott a rokonok Szevaszok, áá semmi csak zokogok Könnyeimmel megitatnám e cudar tájat hogy miért van benne ennyi mély utálat Mert nincsen senki homlokára írva hogy kivel mulat és teszik be sírba Hát gyertek fiúk kisérjetek haza Azt hiszem az én agyam már gatya Ott már nincsem riadalom Messze van már minden bajom Barátok közt oly édes az álom Itt otthon vagyok minden megbocsátok A család az barát még ha szar is a barát az család Még a hamis hazám is a házam de a te házad is Legyél akárki fia Itt nem számít! A barát az barát még ha szar is a család az család Még a hamis hazám is a házam de a te házad is Legyél akárki fia Itt nem számít!