VASTAG CSABA - KÖSZÖNÖM (Official Music video)

Dalszöveg: Major Eszter, Vastag Csaba Zeneszerző: Csicsák Norbert, Vastag Csaba Rendező: Czoller Bence Operatőr: Nagyistók Máté Colorist: Nagy Botond "Totyi" VASTAG CSABA Management: +36 70 703 3907 [email protected] https://instagram.com/csabavastag?igs...   / vastagcsabaofficial   Dalszöveg : Fut a toll a papírlapon, Mennyi gondolat, hát jó, hagyom! Tiéd ez a vallomás, Mit soha nem érthetne más. Csak egy életünk van az ég alatt, És az életem már csak te vagy. Mi fájt, mi szép és még, mi jön: Köszönöm, köszönöm! Ajándék ez a párhuzam, Veled megismerni önmagam, Leírom, mit a szív kiált: Az utolsó percig és tovább! Csak egy életünk van az ég alatt, Nekem, Életem, az már te vagy. Mi fájt, mi szép és bármi jön: Köszönöm, köszönöm! Mintha hazaérkeznék egy rossz nap után, Közeledben máris jobb a világ. A sors nekem szánt, Nélküled már hogy is élhetnék tovább? Egy életünk van az ég alatt, És az életem már csak te vagy. Mi fájt, mi szép és még, mi jön: Köszönöm, köszönöm! Csak egy életünk van az ég alatt, És az életem már csak te vagy. Mi fájt, mi szép és még, mi jön: Köszönöm, köszönöm!