#16 - O tym, dlaczego warto odpoczywać - Alicja Suchcicka

Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Alicją Suchcicką, joginką o cudownie kreatywnym umyśle! Rozmawiamy na temat odpoczynku i doświadczeniach Alicji związanych z depresją. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Cześć! Jestem Gosia ;) Z zawodu jestem fizjoterapeutką i nauczycielką jogi. W sieci dziele się swoją wiedzą, uczę bezpiecznej i świadomej praktyki jogi. Na tym kanale: możesz ćwiczyć z gotowymi sesjami jogi opisanymi pod względem intensywności znajdziesz filmy dotyczące technicznych aspektów wykonywania asan poznasz techniki: prawidłowej pracy z oddechem, koncentracji i medytacji posłuchasz rozmów z ciekawymi gośćmi Jeśli tutaj jesteś zasubskrybuj mój kanał, aby być na bieżąco z nowymi filmami. Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę związaną z bezpieczną praktyką jogi, zapoznaj się z moimi kursami - https://kursy.anatomiajogi.pl Instagram:   / anatomiajogi.pl   Facebook:   / anatomiajogi   Kurs Anatomia Jogi/ Warsztaty/ Wyjazdy z jogą: http://anatomiajogi.pl Współpraca: [email protected] Mam nadzieję, że spędzisz ze mną miłe chwile na macie! Gosia Kobus-Kwiatkowska