Bor és művészet - Katalóniában Gaudí a csúcs!

Bor és művészet, avagy minden amit szeretünk és amiért érdemes élni egyáltalán! Az inspirációt egy kedves ismerős YouTube csatornája adta (   / ritabudai  , nála ugyan nincsen bor, de hát senki sem lehet tökéletes! :) 0:00 - Bevezető, miért cava és miért Gaudí? 1:16 - Ha Katalónia, akkor Barcelona. Ha Barcelona akkor Gaudí? 2:00 - Güell park (Cava El Miracle) 4:35 - Cava El Miracle kóstoló 5:42 - Gaudí/Dali/Miro 6:35 - Rimarts és Sant Sadurní 8:00 - Casa Batlló (Cava Rimarts 18) 12:26 - Sagrada Familia (Cava Recaredo Terrers) 14:55 - Történelmi háttér, spanyol polgárháború, Hemingway, Capa, Orwell 17:45 - Sagrada Familia és a "mañana" 18:53 - De hol vegyünk cava-t? A videóban szereplő Cava beszerzőhelyet itt találjátok meg: https://www.vinocastillo.hu Németh Ági szipiszupi vállalkozását pedig itt: http://www.sparklingspain.com Ami a folytatást illeti, várjuk a javaslataitokat, legyen szó könyvről, versről, szoborról, épületről vagy festményről, netán zenéről és ha nekünk is tetszik és nem nyír ki minket a Zinternet a szerzői jogok megsértéséért, akkor forgatunk róla és ajánlunk hozzá bort a Bor und Művészet rovatunkban. Puszi, pacsi és epres shake mindenkinek! Ha kíváncsi vagy a további videóinkra, mindenképp iratkozz fel a Youtube csatornánkra és feltétlenül kövesd a Facebook oldalunkat is:   / lecsenges​​   A Lecsengés csapatát e videó készítésekor ketten alkotják. A videók kalauza és történetmesélője Ercsey Dániel (Pécsi Borozó, WineSofa), a kamera másik oldalán pedig Gyökösi Attila (Grund Studio) áll. Gyertek, kövessetek és kedveljetek! A videó zenéje Nagy Edi Minden más lesz című dala, kövessétek az Ő produkcióit is:    / nagyedi