„Jólesik, ha látok a Pride-on politikusokat, akik az érdekünkben vannak”

Szombat kora délután indult a 29. Pride Felvonulás Budapesten. Két héttel a választások után arról kérdeztük a résztvevőket, vajon segíti-e az LMBTQ-emberek ügyét, ha politikusok is kijönnek a Pride-ra, és hogy miért jönnek ki sokan gyerekkel. A felvonulók szerint elfogadóbbak a magyarok, de még mindig szükség van a Pride-ra. Karácsony Gergely szerint nem az a baj, hogy sok ellenzéki politikus vesz részt, hanem az, hogy kevés fideszes. Telex.hu – Csak tőled függ! • Telex: https://telex.hu/ • Telex támogatás: https://telex.hu/tamogatas • Facebook:   / telexhu   • Instagram:   / telexponthu   • TikTok:   / telex.hu   • Telex Shop: https://shop.telex.hu/