CNC, Prva priprema i graviranje

Posle podesavanje masine doslo je na redi i prva proba preko kompjutera. Malo se i zaboravilo oko podesavanja, ali sam vec nekako napipao komande i uspesno odradio pripremu, prebacivanje G koda u Mach3 i samo graviranje na plocicu. Sve u svemu nije tesko. Treba se malo prisetiti svega jer nisam vec davno nista radio. Kako se to sve radi, mozete da pogledate u videu pod nazivom:" CNC, Prva priprema i graviranje".