Sar me geľom karčmicate te pijel – Když jsem šel do hospody pít

Účinkují Dominik Gabčo (zpěv, kytara) a Ladislav Gaži (el. kytara). V Neratovicích zaznamenal Ondřej Skovajsa 26. února 2025. Special thanks to Ladislav Gabčo. Projekt Gil'ora (v romštině „písničky“) v audiovizuální formě zaznamenává a zpřístupňuje současné romské písně v ČR. Více na: www.gilora.eu, www.spolekgilora.cz, @gilora #romskahudba #romamusic #gypsymusic #folkmusic #romanegila