Ennyi ,,féldecist" iszunk. Mekkora a baj?

Talán senkinek nem kell bemutatni a tüskét, azaz azt a féldecis rosszminőségű alkoholos likőrt, amelyet sokan napindítóként is fogyasztanak. Kíváncsiak voltunk, hogy miért és mennyit iszunk ebből a mennyei lőréből, annak ellenére, hogy lehet éppen a munkaóráink kezdetén történik a töltekezés. Olvasd el a híreket! https://index.hu/ Lájkolj be Facebookon!   / indexhu   Kövess minket az Instagramon!   / index.hu   És már TikTokon is!   / index.hu   A videó 2024.10.21-én jelent meg az Index.hu oldalán.