Ennyi ,,féldecist" iszunk. Mekkora a baj?
Talán senkinek nem kell bemutatni a tüskét, azaz azt a féldecis rosszminőségű alkoholos likőrt, amelyet sokan napindítóként is fogyasztanak. Kíváncsiak voltunk, hogy miért és mennyit iszunk ebből a mennyei lőréből, annak ellenére, hogy lehet éppen a munkaóráink kezdetén történik a töltekezés. Olvasd el a híreket! https://index.hu/ Lájkolj be Facebookon! / indexhu Kövess minket az Instagramon! / index.hu És már TikTokon is! / index.hu A videó 2024.10.21-én jelent meg az Index.hu oldalán.

▶︎
🍺 Vár ránk a kocsma, ürülnek a korsók. Csapra verünk ma is minden söröshordót!

▶︎
Edelweiss a Paulaner búzasöre ellen

▶︎
Ha ez a kocsma nem lenne, akkor végünk lenne

▶︎
Lakatos Márk: Mindenkinek beszólok, aki szerintem nem hiteles

▶︎
Taxis újra vad hajszában | Motoros rendőrök

▶︎
Tömény valóság: a féldecisek országa vagyunk!

▶︎
Miért Volt Adolf Hitler Más, mint Az Összes Többi Diktátor?

▶︎
"Meglepett, hogy a májam tökéletes 40 év ivászat után"

▶︎
"Ha bejössz a nyolckerbe, akkor remegni kell! Azért ütőképes ez az utca."

▶︎
„Minden híres bűvész magyar és zsidó?” | Hajnóczy Soma

▶︎
Kékfény – Taxismaffia (2024.09.09.)

▶︎
Csak az számított, hogy szűnjön meg az, amitől nem tudok élni

▶︎
GÁSPÁR GYŐZŐ: HOL A HÚS?! | Mivanaveled Show

▶︎
Becsületesnepper: az autóparkunk nagyon öregszik, ennek oka a csóróság, ez ennyire egyszerű.

▶︎
Miért Nem Céloznak Soha Fejre A Mesterlövészek?

▶︎
Euró vagy jólét – téveszmék, amiket sokan elhisznek | Pogátsa Zoltán

▶︎
Nem élted volna túl egy hónapig a török Magyarországon | 150 éves megszállás

▶︎
Alkoholizmusban világelső Magyarország! (de miért?)

▶︎
Így LOPJÁK EL a pénzed az internetes CSALÓK

▶︎
