Człowiek, który prowadzi sklep elektryczny od 40 lat

Pani Joanna pracuje od 45 lat w sklepie z elektryką. Tak pokochała swoją pracę, ze sklep stał się dla niej "pierwszym domem" - w drugim tylko się śpi - śmieje się właścicielka. I chociaż klienci chwalą klimat sklepu i bardzo miłą obsługę pani Joanna z wielkim żalem przyznaje, że sklep niestety umiera. Takie czasy, ludzie kupują z sklepach wielkopowierzchniowych, albo zamawiają przez internet z Chin. Nie jesteśmy w stanie z tym konkurować - opowiadała nam ze wzruszeniem. Dlatego jeśli potrzebujecie baterii , kabla, czy żarówki odwiedźcie sklep Świetlik na os. Teatralnym 3 w Nowej Hucie. Niech Świetlik świeci jak najdłużej.