de ce nu există GTA San Andreas Stories? și cum ar fi fost?

📷 despre poveste, personaje și potențial din GTA SA, și lipsurile pe care le-ar fi acoperit un GTA SA Stories 🔀 dacă măcar un lucru de aici ți s-a părut interesant, nou, sau doar ți-am provocat nostalgie, te invit să apreciezi cu un like sau să trimiți videoul și altora care ar aprecia contentul meu. 📢 devino membru al canalului:    / @tibixd   📢 link donații: https://revolut.me/tibixd 📢 avem o #comunitate mică pe discord:   / discord   📢 pentru videouri în format vertical te aștept pe tiktok:   / tibixd22   🎵 muzica folosită: GRID Autosport OST - Race Lobby Theme 2 DiRT Rally OST - Replay Theme 3 GRID Autosport OST - Race Lobby Theme 1 GRID Autosport OST - Menu Theme 2 South London HiFi - Sunrise Drive Noir Et Blanc Vie - Fonkee Ryde ▶️ capitole: 0:00 - intro 0:19 - rolul celor 2 jocuri Stories 3:14 - San Andreas 12:09 - RAGE 14:29 - ce a făcut comunitatea? 17:20 - despre Brian 18:28 - final + mulțumesc membrilor