Tabasco Senbernio daina

Senbernio daina Papasakosiu apie vieną draugą Kurį pažinojau seniai Pamilo jis gražuolę merginą Ir protas aptemo visai. Jis kietu senberniu išlikt norėjo, Vedybos jam atrodė niekai, . Užteko kartą, paliesti jos ranką Ištirpo širdy jam ledai. Jos gražios lūpos ir klastingos akys Užbūrė draugužį visai, Aistringam šoky,įsivelęs į stringus Pamiršo kuo buvo kadais... Bet greitai meilės taurė ištuštėjo Ir liko tiktai pažadai Amžinai mylėt, tą bachūrą žadėjo O gavos visai atvirkščiai Bičiuliai sakė nusipirki šunį, išliksit jūs ištikimi Ir jei kada vėlai namo tu gryši - laaaaauks ne kaip ji dabar Negerai, ai, ai, ai, ai, Negerai,- jam sako draugai Negerai, ai, ai ,ai , ai ,ai, Nors jam ji patiko labai Ji žiūri teliką ir drybso lovoj Ir viskas dar jai negerai Na kur gi dingo tasai idealas Kurį jis pažino kadais Visi jam kalba atsipeikėk drauge Pažvelk tu į ją iš šalies Juk sveria ji beveik puse tonos O taves ir pusės nebėr. (Klausyk tu ką sako draugai)