WSK 125 czyli młodość wielu Polaków :)

Filmik został nakręcony w sierpniu 2007. Niestety wakacje tego roku były mokre i nie ma wusek w kłębach kurzu :) , Filmik przedstawia to co lubi sie w młodym wieku czyli jazde na moto :D Info dla hejterów i idiotów: ten film nie ma na celu szerzyć szpanu i lansu tylko jest swego rodzaju pamiątką którą chcieliśmy się podzielić z normalnym ludźmi.