Rádió 1 Balázsék (2022.01.18.) - Kedd

#Balázsék hétköznaponként reggel 6-tól 10-ig a Rádió 1-en! ☀️🎙 00:00 - 6 óra 31:53 - Mi a jó francos nyavalya bajunk van nekünk mindennel? 1:15:34 - Azt pletykálják, egy harmadik miatt válik Kulcsár Edina és Csuti 1:54:05 - Feri egy mobilszolgáltatóhoz készül bemenni 🔊 Online hallgatásért, friss sztárhírekért, programajánlókért, valamint a legújabb tracklistákért és mixek visszahallgatásáért keresd weboldalunkat: http://www.radio1.hu Kövess minket a közösségi médiában is! 🤙🏻 ► Facebook:   / radio1hungary   ► Instagram:   / radio1hungary   ► TikTok:   / radio1hungary   ► Viber: https://vb.me/radio1communityweb ► YouTube:    / radio1hungary   📱 Töltsd le a Rádió 1 mobilos applikációját és nézz minket élőben! - https://www.radio1.hu/mobilapp