Jízda konvoje historických vozidel Brnem

O víkendu 26.-27.4.2008 pořádálo Technické muzeum v Brně již počtvrté Den otevřených dveří ve svém depozitáři v areálu bývalých řečkovických kasáren na ulici Terezy Novákové. Součástí akce byla především výstava historických trolejbusů a autobusů ze sbírek muzea, doplněná o výstavu hasičské a vojenské techniky. V letošním roce bula výstava navíc rozšířena i o některá další zajímavá vozidla od soukromých majitelů. Nechyběli ani jízdy historických autobusů. Poprvé se zde představil nově zprovozněný parní automobil Škoda Sentinel ze sbírek Technického muzea v Brně.