Beszélgetés Kónya István lantművésszel

Rendkívüli ének-zene órát tartott december közepén a Batthyány Gimnáziumban az iskola egykori diákja, Kónya István lantművész. A rendezvény része volt az oktatási intézmény jubileumi, 250 éves programsorozatának, mellyel méltó utódai kívánnak lenni az ősöknek. www.kanizsatv.hu