Opuszczony szpital poradziecki - Legnica (Mała Moskwa) Urbex |Urban Exploration|

Szpital w Legnicy został wybudowany przez Niemców w latach 30 ubiegłego wieku. Podczas II wojny światowej leczono w nim żołnierzy Wehrmachtu. Po zakończeniu wojny kompleks ten trafił w ręce Sowietów i był wykorzystywany do 1993 roku. W ówczesnych czasach był to jeden z najlepiej wyposażonych szpitali. Cały kompleks był otoczony murem, a na jego terenie poza budynkiem szpitala znajdowały się również kaplica, prosektorium, kuchnia, sklep, basen a nawet kino. Obecnie obiekt znajduje się w prywatnych rękach i niszczeje. W wyprawie towarzyszył mi dziadek ;) Wykorzystany sprzęt: ● Kamera: GoPro Hero 5 Black (CHDHX-501-EU), ● Lampa: GoPro Knog Qudos Action Light, ● Uchwyt ręczny 3-Way Grip: GoPro AFAEM-001. Zapraszam na mojego Facebooka:   / juniqrurbex