Nem fogy a villanyautó én pedig: ÖRÜLÖK ENNEK
Idén nagyot zuhantak az elektromos autók eladásai, de ez nem feltétlenül rossz nekünk. Támogathatsz itt: / @handras vagy itt: / handras Instagram: / handrashu Facebook: / handras.hu Blog: http://handras.hu/ Ezeket használom a videókhoz: https://kit.co/Handras

▶︎
Így állok a részvényeimmel

▶︎
Mercedes GLC 1000 km-es teszt: Erre NEM számítottam!

▶︎
A 10 ezres klímatöltés hazugsága: ezért nem lesz tőle hideg az autóban

▶︎
A jövő akkumulátorai? Fából, sóból vagy barackmagból lesznek.

▶︎
Retróháború az AI-korszakban: ébredezik az Apple és a Microsoft | AI Híradó

▶︎
Mennyi gond van a Teslákkal?

▶︎
MÁSFÉL PERCENKÉNT legurul egy autó a gyártósorról az AUDINÁL Győrben

▶︎
KAP: Pár hónapra megzuhantam, aztán levágtam magamról az elszáradt gallyakat

▶︎
Miért ZSÁKUTCA az elektromos autózás...

▶︎
Műhelysztorik #24 - Hihetetlen történetek, méregdrága alkatrészek

▶︎
RL for Agents Workshop - Deep Dive on Training Agents with RL and Open Source

▶︎
Olcsóbb, mint a Tesla! Jobb is? – BYD SEAL

▶︎
Lángol Oroszország, már egy moszkvai sem képzelheti azt, hogy az Ukrajna elleni háború nem létezik

▶︎
Kéri László: Magyar Péter olyat csinál a parlamentben, amire 25 éve nem volt példa

▶︎
Ahol MINDEN KÜTYÜ kapható: Huaqiangbei | Kínai Kalandok E09

▶︎
Jobban SZENNYEZ az ELEKTROMOS AUTÓ, mint a dízel vagy a benzines?

▶︎
Kéri László: Új rendszer, új stílus, új veszélyekkel! | KONKRÉTAN Rónai Egonnal

▶︎
Jó ez egyáltalán valamire

▶︎
Tragédia az ukrán tengerparton: turisták kerültek a halálzónába? - Somkuti Bálint

▶︎
