A dízel ezért indul a -30 fokos fagyban is, ez a téli gázolaj titka

Télen fagyban is könnyű a dízel hidegindítás, ha rendben a motor, és megfelelő a gázolaj! Azt mindenki tudja, hogy télen más gázolajat tankolunk a kúton mint nyáron, de vajon mi okozza a különbséget? Indulhatunk tavasszal síelni magas hegyek közzé, nem lesz gond? Mivel tud többet a prémium dízel, mint mezei társa? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a választ Gajdán Miklós, akivel ismét ellátogattunk a MOL százhalombattai olajfinomítójába, hogy első kézből, szakemberektől kapjunk válaszokat. Feliratkozás a csatornára: http://bit.ly/VezessTV-feliratkozas https://www.vezess.hu/   / vezess