KIMEGYÜNK ÉS MEGB@SSZUK ŐKET! - TrollFoci S2E37

Ebben az epizódban újra a megyei foci világába viszünk el benneteket, méghozzá immár az őszi szezon hajrájába. Markazon jártunk, ahol egy újabb igen izgalmas meccset láthattunk és izgulhattunk végig. Volt két piros lap, rengeteg üvöltözés és feltámadás emberhátrányban. Tartsatok velünk! Facebook:   / troll0foci   TrollFoci webshop: https://trollfoci.shoprenter.hu/ Instagram:   / trollfociofficial   Blog: https://trollfoci.blogstar.hu/ TrollFoci Sport Pub:   / ziccertroll0foci