ЯМ И ТРЕНИРАМ КАТО РАДОСТИН КУЗМАНОВ (СЪПРУГА МИ) ЗА 24 ЧАСА
Това е трети епизод от поредицата: "ЯМ и ТРЕНИРАМ като.." 💪🏼 В нея се храня и тренирам като различна известна личност, която спортува и води здравословен начин на живо! В този епизод реших да направя за първия и може би единствен мъж в тази поредица, а именно моя невероятен съпруг - Радостин Кузманов! ________________________________________ ♡ Последвай ме в останалите социални мрежи: Instagram профил: / mrs.kuzmanova Facebook страница: / drumeva.fit TikTok : https://bit.ly/3av6bVH ♡ Genezis (спортно облекло): Пазарувай тук: https://geneziswear.com Instagram: / geneziswear Facebook: / geneziswear ♡ GymBeam: https://bit.ly/3uKyNnD Код за отстъпка: KUZMANOVI5 ♡ СЕМЕЙНИЯТ НИ КАНАЛ: https://bit.ly/3h3GDF1 💍 Социалните мрежи на Ради: YouTube: https://bit.ly/3cCs9t8 Instagram: / radostin_fit 👥 Онлайн Треньорство / Online Coaching - Ако сте над 18 годишна възраст и имате нужда от помощ да свалите/качите килограми и да постигнете промяна, за която винаги сте мечтали, то свържете се с нас на този имейл, за да обсъдим как може да станете наши клиенти и да ви бъдем полезни: 👉 [email protected] 👈 Имейл за БИЗНЕС запитвания: [email protected]

ЯМ и ТРЕНИРАМ КАТО WHITNEY SIMMONS за 24 ЧАСА

ЯМ И ТРЕНИРАМ КАТО МАРТИН ФОРД (КОШМАРА)

110 КГ ➜ 58 КГ | 22 ЧАСА ГЛАДУВАХ ВСЕКИ ДЕН | ДОКТОРИТЕ ГРЕШАХА | (ШОКИРАЩО)

ЗАЩО ВЕЧЕ НЕ ЖИВЕЕМ В СОФИЯ

Истината за инфлацията и скъпите цени в България! | Иван и Андрей НЕофишъл Сезон 3 епизод 35

ЯМ И ТРЕНИРАМ КАТО НИНА ДОБРЕВ ЗА 24 ЧАСА

ПЪРВОTO ШОУ ЗА СЕЗОНА. АЛИКАНТЕ EMPRO CLASSIC

ГАДЖЕТО МИ РЕШАВА КАКВО ДА ЯМ ЗА 24 ЧАСА

„Aveam 142 kg, mă vedeam frumoasă și nu înțelegeam de ce soțul nu mă vrea ca femeie”

КАК СЕ ХРАНЯ И ТРЕНИРАМ В 5-ТИ МЕСЕЦ ОТ БРЕМЕННОСТТА | FULL DAY OF EATING

ЯМ И ТРЕНИРАМ КАТО ПАМЕЛА РЕЙФ ЗА 24 ЧАСА

ИЗБРАХМЕ ЛИ ИМЕ ЗА БЕБЕТО? 🤔

НА МОРЕ В БЪЛГАРИЯ ИЛИ ЧУЖБИНА

5 ЛЕВА ЗА ВСЯКО СИЛОВО НАБИРАНЕ 🤑 гр. София

ЕДИН ДЕН В ДЕВЕТИЯ МЕСЕЦ ОТ БРЕМЕННОСТТА

НЕ ИЗБИРАЙ ГРЕШНАТА МИСТЕРИОЗНА НАПИТКА с ANDY STUDIO | ЯКО СМЯХ! | Studio Queen's №78.1 ПРЕВЗЕМАНЕ

ЕВТИНО ЛИ Е ВЪВ ФРАНЦИЯ - 2 месеца в Европа с бебе

"НЕ ЖЕЛАЯ ДА СНИМАМ ДЕТЕТО СИ" 😳 @AnnaGurkova | Unity Podcast E6 S2

ВЛОГ ОТ ДЕНЯ НА ГОДЕЖА

