Am vândut atv-ul/ Review si părere cf moto 625 Euro 5 2024

Am vândut atv-ul, dar asta nu mă oprește din a va mai filma ieșirile noastre, sper ca v-a plăcut cât a fost 625-ul prin videoclipurile noastre, iar acum așteptăm sa vedem ce atv voi aduce pe acest canal de YouTube, Va aștept cu un subscribe, distribuire si sa activați clopoțelul! ✌🏽