KOSZTY SERWERA, NOWY PROJEKT?, CO DALEJ? ZBYK.GG W WYWIADZIE MTA 4LIFE #mta #4life

Subskrybuj kanał!!!: https://tiny.pl/78tjf Przygotowałem dla was wywad z właścicielem serwera 4life. Masa pytań o tym z czego zarabia serwer i na co są wydawane pieniądze zeby to wszystko utrzymać. Mały spoiler o nowych projektach. Troche o początkach serwera, działalności firmy. Dużo by wymieniać lepiej obejrzyj do końca. XQward    • 4LIFE XQward EASTER EGGY, 4LIFE PSEUDOLEM,...   Japkooo    • RCON japkooo. ADMINISTRACJA z 'KIJEM' w ty...   Bilu.SUS    • RCON Bilu.sus o KORUPCJACH, NISKICH ZAROBK...   L4MP3K.    • Wywiad z RCON L4MP3K Ban od Zbyka? Czy dos...   LuKi16    • 4LIFE LuKi16 o pracy RCONA, NADUŻYCIU RANG...   💰 Donate: https://tipply.pl/u/pietreknolif 📷 Instagram:   / _pitereek_   🕹️ Steam: http://ujeb.se/pietreksteam 📪 Kontakt: Pietro 9201 lub email w informacjach kanału 🔑IP serwera: mtasa://137.74.7.181:22110 📄Forum serwera: https://mta4life.pl/forums #mta #4life Muzuka: Cyster https://linktr.ee/Cyter