Film Gimnazijalci

Film je sniman kao učenički rad u okviru Kluba talenata JU Gimnazije "Slobodan Škerović" Podgorica sa željom da se u simbolima i iz njihove perspektive prikaže realan život srednjoškolaca. Govor i ponašanje likova autentični su za tinejdžere na području Podgorice.