Ostatnie prace na serii, Cięcie topoli!🚜FS17 MP"od Zera do Farmera"#283㋡ MafiaSolecTeam
↓ Rozwiń i przeczytaj opis! ↓ Oglądać w FULL HD !!!!! :D $ Chcesz pomóc w rozwoju kanału? $ Możesz to zrobić tutaj: ● DONATE SMS/Paypal/Przelew/PSC: https://tipanddonation.com/mradamo15 Dzięki wielkie za wsparcie! ❤ ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ Stare dobre forum się odradza na nowo zapraszam do rejestracji: http://www.mods-ls.pl Zapraszamy. :) ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ ★ Chcesz mieć taki sam fotel jak MST? Możesz go kupić tutaj: https://domator24.com/ ★ Koszulki, kubki z logiem MST kupisz tutaj: https://ekipamst.cupsell.pl/ ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ ☆★MST★☆ ✔ MafiaSolec - / mafiateamls ✔ Bronczek - / @bronczek2 ✔ Tanas - / tanas580 ✔ Kazik478 PL - / @kazik478pl ✔ Kaskadersky Channel - / @kaskaderskychannel ✔ Dawidek9226 - / dawidek9226 ✔ Friku - / @friku76 ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ ❤ Specyfikacja PC → Procesor: Procesor Intel Core i7-7700K, 4.2GHz → Karta Graficzna: Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 6GB → Płyta Główna: Płyta główna MSI H270 GAMING M3 → RAM: Pamięć Corsair Vengeance LPX DDR4, 2x8GB, 2400MHz → Dysk: Seagate BarraCuda 2TB, SATA/600 → Dysk SSD: ADATA Premier Pro SP920 128GB → Zasilacz: Zasilacz SilentiumPC Enduro FM1 650W → Chłodzenie: Chłodzenie CPU SilentiumPC Grandis 2 XE1436 → System: Windows 10 → Obudowa: Obudowa SilentiumPC Aquarius X70W ❤ Dodatkowe: → Monitor1: IIYAMA ProLite E2483HS1 24 → Monitor2: LG M2232D → Klawiatura: Sharkoon Skiller MECH SGK1 → Myszka: Sharkoon SHARK ZONE M51+ → Słuchawki: Siberia Steelseries 100 → Mikrofon: Blue Yeti → Fotel: Diablo X-Fighter | X-One → Kamerka: Logitech C920 → Kierownica: Saitek + Panel → Pad: Xbox One for PC ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ ★ Social Media: ❤ Fanpage: / mradamo15 ❤ Fanpage Teamu: / mafiasolec-games-1623502411230023 ❤ Grupa FB: / 144494749434541 ❤ Grupa STEAM: http://steamcommunity.com/groups/Mord... ❤ Instagram: MrAdamo15 ❤ Snapchat: mradamo15 ❤ TS: m8ts.pl ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ Oglądajcie, łapkujcie, subujcie, to nas motywuje do dalszych nagrań :) Pozdrawiam MrAdamo15 d^_^b

On a hot summer day ☀️ Casual chat with Jankus 🔥 Polish Countryside - Straw Collecting & Haymakin...

ZAKUP KRÓW ! Zbieranie trawy i prasowanie słuumy ☆ FS17 MP "od Zera do Farmera" #178 ☆ Bronczek

Ostatni konwój wjechał prosto w pułapkę | Akcja Cały Film Lektor PL

ŻYCIOWE KARPIE z NAJDROŻSZEGO ŁOWISKA W POLSCE! GOŚCINNIE: KARPIOLOG!

„Mocne maszyny i ciężka robota 🚜 Obornik, orka i buraki”|SPADKOWIZNA| #120

Restoring a 40-Year-Old Abandoned Soviet Van Found in the Forest | Start to Finish

Basen na Siedlisku !!! - Wlewamy Wodę i Podłączamy Pompę z Filtrem! *Chemia basenowa (Vlog #1184)

Kopanie Ziemniaków na Wielką Skalę ✔ "od Zera do Farmera" #282 ✔ Ostatni odcinek !! FS 17 MP

KRÓLOWIE ŻYTA Sezon 7 odc. 9 I Zbiory siana z pijanym proboszczem.

Historia medycyny: od czaszek do nauki | Pełne Odcinki | Było sobie... Wynalazcy

Orka po burakach!🚜 FS17 MP "od Zera do Farmera" #271 ㋡ MafiaSolecTeam

PRZEJECHAŁ 500m...
![Plaster, paint, and wallpaper! Ground floor renovation! 🚨FARMER DYNASTY 2 [#18]🚨 New boards on th...](https://i.ytimg.com/vi/jfyY3scuBlM/hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEnCNACELwBSFryq4qpAxkIARUAAAAAGAElAADIQj0AgKJDeAG4AvMY&rs=AOn4CLCdxGzPM1CO8JkZkuRSKmx6cyUOiw&usqp=CCY)
Plaster, paint, and wallpaper! Ground floor renovation! 🚨FARMER DYNASTY 2 [#18]🚨 New boards on th...

THIS HOME REPAIR MIGHT COST A LOT..

10 Jahre mit Werner & Robby: Landmaschinen-Monteure im Dauereinsatz | die nordstory | NDR Doku
![I bought a bale trailer! "Neighborly" #296 [S5] FS22😍 Neighborhood bale picking! ❤MST](https://i.ytimg.com/vi/tSjyIZlSW6k/hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEnCNACELwBSFryq4qpAxkIARUAAAAAGAElAADIQj0AgKJDeAG4AvMY&rs=AOn4CLDXXehtnqthGZYV1jK_PPgZofMAdQ&usqp=CCY)
I bought a bale trailer! "Neighborly" #296 [S5] FS22😍 Neighborhood bale picking! ❤MST

KUPIŁEM PRASĘ🔥Kwietniowy Zapie*dol🔥Sprzedałem Byki *500 000zł*😱Siewy QQ & Soji✅"BAMBRY" #45👀FS25🚜ZKP
![Zapłaciłem za usługi i zostało mi 100 zł.. 😮 PETEK prawie spuchł z 2x przyczepami 🔥 ZŁOTOSOLSCY [28]](https://i.ytimg.com/vi/jDABYiGO_00/hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEnCNACELwBSFryq4qpAxkIARUAAAAAGAElAADIQj0AgKJDeAG4AvMY&rs=AOn4CLCdit10KNKe8Dyn1r8FiQW4-zWZHA&usqp=CCY)
Zapłaciłem za usługi i zostało mi 100 zł.. 😮 PETEK prawie spuchł z 2x przyczepami 🔥 ZŁOTOSOLSCY [28]

Nowy FENDT i kolejna DZIERŻAWA | Solek #25

