Beindult a gyermektábor

Még csak most indult a nyár, de máris telt házzal üzemel a győrújbaráti tábor. A 10 hétben folyamatosan tele lesz iskolásokkal a 36 éves Győri Gyermektábor, amely első sorban a győri és Győr környéki táborozókat fogadja. A januárban meghirdetett helyek már februárra megteltek, a tábor pedig, mint minden évben, ezúttal is újított. Márciusban készült el az új, női vizesblokk, amit gyermektábor teljes egészében, önerőből finanszírozott.