,,Az öregasszony mindenbe belé szól" E Se Ma Vót: Erzsike néni, Kovászna (11.rész)
👕 LosAngyalos és MrO -termékek itt: http://bit.ly/3FLcAhu 👥 Legyél tag a csatornán EXTRA tartalmakért s premier előtti videókért: https://bit.ly/3L3IsAT 📩 Kapcsolat / üzleti megkeresés: [email protected] ► FB: / mrocsabika ► Insta: / mrocsabikaofficial ► Postacím: románia, Kovszána megye, Angyalos 9. 🎮Support a creator kódomom használható fortniteban🔫 : TEMPLOMNYIRE Ha úgy érzed támogatnád munkásságomat anyagilag akkor itt teheted meg: 💸PAYPAL: https://www.paypal.me/MCsabika 💰Bankszámlaszámok: 🇪🇺 EU: RO07BTRLEUCRT0377688501 RO: RO57BTRLRONCRT0377688501 🇭🇺 HUF: RO20BTRLHUFCRT0377688501 -- Pay-Pal Támogatók névsora a 2023-as évben. -- -Tibor Farkas -Alszegi Attila -SISÁK MIHÁLY -Zsuzsa Bóka -Mate Gabor -Gajdo Szabolcs Álmos Levente Dancs Zsoldos András -András Kolcsár -Krisztian Ferencz -Andrea Füzesi Rigó Tamás

Ha sírtál még rosszabb vót! E Se Ma Vót: Etelka néni, Székelypetőfalva (12.rész)

Kijelölte az euró bevezetésének céldátumát Kármán András pénzügyminiszter | ATV Híradó 2026.06.22.

Tisztítótűzzel a NER maradéka ellen – Megint összecsapott a Tisza és a Fidesz a parlamentben

🚨Közúti SUTTYÓSÁGOK – mutatjuk a legpofátlanabb sofőröket

Döbbenet: Oroszország porig rombolhatja Ukrajna bástyáját, totális káosz fenyeget? - Demkó Attila

24 Óra Az Esztenán. 🐑 🌲🐻

Happy Old Age of an Elderly Couple with a Big Heart Living in Mountains Far From Civilization

De Ce i-a Persecutat HITLER pe EVREI?

UAZ 469 a parancsnoki.

A földről kellett felállnom – interjú Rost Andreával

Egy asztalnál: katolikus pap és spirituális papnő I 2. évad 2. rész

Ezeröcsi 1 ÉVE rossz.ELINDUL VÉGRE?

Totális szétesés a Fideszben – Orbán politikai hullává vált?

Luxusautó, mint egy ketyegő bomba | Motoros rendőrök

Választások a Bácsival - Választószegély

67 év házasság! E Se Ma Vót - Anna néni és János bácsi, Zajzon (8.rész)

A Tisza nem teszi lehetővé, hogy SZÉP-kártyával élelmiszert lehessen vásárolni!

Egy orosz fogoly története! E se ma vót! -Első rész-

Babos egytálétel ( nagyon szeretjük )

