POV ⎮ ❌ SKODA SUPERB 2.0 TDI 2009 ❌ ⎮ - Passat-ul perfect?! #carvlog

Neața, Neața! Astăzi avem un superb Skoda Superb și vrem sa vedem cât de superba a rămas mașină asta după 14 ani de folosință. Dacă vreți sa vedeți cum arata fiecare colțișor din aceasta Skoda va invit sa vizionati videoclipul. Nu uitați, dacă va place ceea ce fac, dați un like, poate și un share și NEAPARAT #SUBSCRIBE / #ABONARE. Asta dacă vreți sa fiți la curent mereu cu ceea ce postez. Apreciez maxim. Contact :- • Facebook:  / mihai.peter13   • Instagram:  / mihai_peter   Hope you liked the video.. Please like, comment, share and subscribe for more videos... -----------------------------------------------------------------------------------------------------------